Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Увага, Колеги-будівельники, не ризикуйте!


Список новин

28 січня

Шановні Панове, звертаємо Вашу увагу на те, що на ринку України габіонно-сітчастих виробів почастішали факти шахрайства з боку виробників і постачальників:

  • недобросовісні виробники в цілях зменшення собівартості продукту замість дроту щільного оцинковування використовують дешевий дріт з меншою щільністю цинкового покриття або зовсім сітка яка використовується для сітки-рабиці.
  • має місце виготовлення габіонних конструкцій з сітки-рабиці, яка при щонайменшому розриві хоч в одному місці розплітається повністю.
  • у деяких регіонах України габіонні конструкції плетуться уручну з чорної або дроту з низьким вмістом цинку. При цьому вічка габіонов більше в два рази ніж при заводському виготовленні, що веде до необхідності заповнення конструкцій великогабаритним каменем, при цьому установка вимагає більше витрат і часу на укладання таких габіонів, внаслідок чого знижується гнучкість всієї конструкції. Габіонні конструкції сплетені вручну не мають діафрагм, що веде до пониження коефіцієнта стійкості.

На вигляд такі габіони мало чим відрізняються. Але різниця буде відчутна після декількох місяців, коли об'єкт буде побудований. Тоді буде пізно!

Працюючи з нами, Ви можете бути абсолютно упевнені в тому, що наші габіони виготовлені з дроту щільного оцинковування виробництва ТОВ «Beakaert Ltd» Чехія, ТОВ «Индустриально-метизный союз» (ВАТ «Силур») і з полімерним покриттям ВАТ «Северсталь-Метиз» м. Череповець.

Тим самим з високою якістю і стабільністю забезпечуються такі важливі характеристики як: механічні показники на еластичність і розрив, корозійна стійкість, геометричні розміри конструкцій і самих шестикутних вічок, згідно ТУ У 28.7-33498333-001:2007 и ТУ У 17.1-33498333-002:2007, що підтверджується сертифікатом відповідності (всю вищезгадану документацію можна знайти на нашому сайті в розділі Нормативна документація).

Шановні Коллеги-будівельники! Не ризикуйте своєю репутацією і грошима, купуючи "недорогі" габіони в сумнівних компаній і фізичних осіб! Вони, як просліджується останнім часом, зроблені уручну і з неякісної сировини.

Перевіряйте наявність:
ТУ У 28.7-33498333-001:2007 и ТУ У 17.1-33498333-002:2007
Сертифікатів відповідності на продукцію
Сертифікатів якості на дріт.