Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Макмат


Рулонний матеріал Макмат® — це тривимірна панель з волокон поліпропілену. Вона представляє собою ворсистий килимок з поліпропіленових ниток діаметром 0,65 мм.

Макмат використовується головним чином для захисту укосів від ерозійних процесів і відновлення родючого шару і рослинного покриву, а також захисту берегів водотоків з низькою ерозійною активністю . Завдяки ворсистій лицьовій поверхні і значній кількості порожнин (більше 90%) Макмат акумулює на собі частинки ґрунту і перешкоджає ерозії поверхневого шару ґрунту. Акумуляція частинок ґрунту сприяє зростанню рослинності, що проростає крізь нього, що надає укріпленому укосу природному вигляду . Матеріал може використовуватися в комбінації з іншими конструкціями і матеріалами (габіони, матраци Рено, матраци Геомак, біополотна Біомат). Застосування полотна Біомат (кокосовий або кокосовий - солом'яний мат) забезпечує мінімальні втрати ґрунтового покриву і якомога швидше відновлення рослинності.

Основними властивостями матеріалу Макмат є:

  • можливість використовувати покриття на значних за площею ділянках;
  • матеріал може бути укладений на поверхню будь-якого горизонтального або похилого (до 65°) профілю;
  • можливість багатократного використання;
  • простота укладання.

Практика показує, що найбільш успішним є застосування матеріалу Макмат для захисту укосів, схильних до прямої дії доща і зливових потоків. В цьому випадку матеріал Макмат перешкоджає змиванню верхнього шару ґрунту до того часу, як на нім буде відновлений рослинний покрив.