Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Сітка Родмеш


Родмеш® — сітка із сталевого дроту подвійного кручення з цинковим покриттям, укріплена армуючим прутом, розташованим в поперечному напрямі.

Сітка виготовлена із сталевого дроту подвійного кручення з розміром осередку 8x10 см. Поперечний прут вплетений в сітку через кожні 16 см. Родмеш поставляється в рулонах завдовжки 25 або 50 м., шириною 2, 3 або 4 м .

Використання армуючої сітки Родмеш в новому дорожньому будівництві збільшує несущу здатність дорожнього покриття, особливо на слабких ґрунтах і запобігає утворенню колійності та тріщин. Глибина закладання сітки Родмеш може бути різною залежно від вимог, що пред'являються до якості дорожнього покриття, геометричних характеристик дорожніх шарів. Проте, у будь-якому випадку, рекомендується укладати сітку Родмеш в основі асфальтобетонного покриття .

При використанні сітки Родмеш для ремонту верхніх шарів існуючого дорожнього одягу, підвищуються експлуатаційні характеристики і збільшується термін служби дорожнього покриття.

Маючи високу міцність, Родмеш ідеально підходить для зменшення деформації дорожнього покриття, збільшуючи, таким чином, термін його служби.

 

 Характеристики комірки сітки  
Тип
В (мм)
Допустимі відхилення
Діаметр дроту (мм)
Діаметр армуючого прута (мм)
8×10
80
+ 16%
- 4%
2,40; 2,70
4,40:4,90