Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Сітки для захисту від каменепаду


Стілгрід — це сітка подвійного кручення, укріплена високоміцними сталевими канатами. Стілгрід поставляється в рулонах завдовжки 25 - 50 м і шириною 3 м.

Стілгрід МО (моноорієнтований). У даному матеріалі замість традиційного дроту кромки використовуються сталеві канати діаметром 8 мм, які також можуть бути подовжньо вплетені в сітку з кроком 150 см.

Стілгрід БО (біорієнтований). В даному випадку на додаток до вищеописаної схеми, канати використовуються і для поперечного армування з кроком 150 см (у матеріалі Стілгрід БО 300 крок поперечних канатів складає 3 м).

Стілгрід використовується для захисту від каменепадів на схилах різної крутизни. Декілька рулонів сітки з'єднуються подовжньо, утворюючи своєрідне покривало, що утримує скельні породи на схилі. Стілгрід має незаперечну перевагу, що виявляється при анкеровці подовжніх канатів до анкерного каната на вершині схилу: впровадження подовжніх канатів в структуру сітки збільшує міцність конструкції, підвищуючи, таким чином, ефект від анкеровки.

Дріт подвійного кручення має покриття з цинку, або покриття "Гальфан" (вдосконалений тип покриття, що збільшує термін служби дроту в 2 - 3 рази), а подвійне кручення запобігає розплітанню сітки при випадковому розриві однієї ланки.
 

 

 Характеристики комірки сітки  
Тип
В (мм)
Доп. відхилення    D(мм)
Діаметр дроту      D (мм)
8×10
80
± 0.07
 3,00