Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Система Террамеш


Система Террамеш це конструкції заводського виготовлення , виконані з металевої сітки подвійного кручення з шестикутними комірками, розділені на секції за допомогою діафрагм , що встановлюються всередині лицьової грані через кожен метр по ширині.

Подвійне кручення дротяної сітки забезпечує цілісність, міцність і рівномірність розподілу навантажень, запобігає розкручуванню у разі розриву сітки. Для посилення модулів, дріт кромок панелей має більший діаметр, чим основний дріт сітки.

Система Террамеш — це екологічна модульна система армування ґрунту, використовувана для кріплення нестійких масивів ґрунту замість гравітаційних стін, для кріплення схилів і укосів насипів . При формуванні конструкцій модулі Системи Террамеш викладаються горизонтальними шарами. Крок армування визначається відповідно до проекту для забезпечення стійкості масиву ґрунту.

Дротяна сітка, використовувана для Системи Террамеш, виготовляється із сталевого дроту щільного оцинкування або дроту з покриттям GALMAC® . Після процесу оцинкування дріт додатково покривається оболонкою з ПВХ (полівінілхлорид). Покриття ПВХ захищає дріт і забезпечує велику стійкість до хімічних, механічних і корозійних пошкоджень.

Характеристики модулів Системи Террамеш забезпечують їх конструктивну цілісність протягом тривалого терміну експлуатації. Найбільш важливі з них — міцність, гнучкість, проникність, універсальність застосування і екологічність.

Проникність: заповнення лицьової грані каменем забезпечує проникність і пористість системи, що практично виключає виникнення гідростатичного тиску.

Міцність: міцність сітки є постійною по площині армопанелей і інших граней системи, що усуває ризик розриву між армопанеллю і лицьовою гранню, тим більше шестикутні осередки сітки забезпечують краще зчеплення з ґрунтом. Таким чином застосування армопанелей з такої сітки покращує механічні властивості ґрунту зворотної засипки.

Екологічність: модулі Системи Террамеш можуть бути природно об'єднані з навколишнім середовищем за допомогою різних біоінженерних технологій, з часом ці конструкції стають частиною природного ландшафту. Заповнення каменем габіонів, складових Системи Террамеш®, покращує фізичні властивості ґрунту в місці установки модулів. Завдяки пористій структурі лицьової грані досягається висока проникність споруд для води і повітря, створюються ідеальні умови для появи на них рослинності. У проекті може бути врахована можливість стимуляції зростання рослин.
 

 

Типові розміри габіонів    
Довжина (м)
Ширина (м)
Висота (м)
Допуски
3
2
0,5; 1
довжина±5%
ширина±5%
висота±5%

 

 Характеристики комірки сітки  
Тип
В (мм)
Доп. відхилення
Діаметр дроту (мм)
8×10
80
+ 16%
- 4%
2,7/3,7 (ПВХ)

 

Варіанти діаметра дроту  
 Діаметр дроту
 
 
 Сітка
2,70
3,70
 Кромка
3,40
4,40
 Зв’язка
2,20
3,20

 

Характеристики дроту сітки 
 Діаметр дроту (мм)
2,20
2,70
3,40
 Доп. відхилення  (±)(мм)
0,06
0,06
0,07
 Маса цинкового покриття (г/м2)
230
245
265