Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Біомати


Біомат — полотно з рослинних волокон (соломи, кокосового волокна або їх суміші), укріплених поліпропіленовою або джутовою ниткою . Основною сферою застосування біоматів є захист поверхні від ерозії і відновлення рослинного покриву . Даний матеріал є хорошим первинним захистом від дощу і вітру, крім того, розкладання природних волокон біомату сприяє удобренню ґрунту.

Біоінженерні технології сприяють відновленню стійкості ґрунту і природних біологічних функцій на даній території. Біосітка — одна з різновидів біоматів, яка за рахунок підвищених характеристик міцності також може ефективно вирішувати питання армування поверхневого шару ґрунту, схильного до ерозії. Перфоровані дренажні труби з оболонкою з кокосових або текстильних волокон , а також з соломи є прекрасним і недорогим рішенням для осушення схилів і водовідведення.

Однією з незаперечних переваг використання біомату є швидке і ефективне озеленення укріплюваної ділянки. Практика показує, що при дотриманні правил укладання, повне озеленення території наступає в середньому протягом 1 місяця .

Біомати виготовляються і поставляються в рулонах, що забезпечує легкість укладання матеріалу: досить розкотити рулон по схилу з перекриттям сусідніх шарів, закріпити біомат спеціальними дерев'яними кілочками з певним кроком, а також при необхідності засівати насінням.