Україна, м. Чернівці
вул. І Приміська, 3
тел/факс (0372) 57-81-44

Конструкції та матеріали


Гнучкість. Наші конструкції здатні протистояти зовнішнім навантаженням без розриву. Габіонні структури поглинають можливі осідання ґрунту без руйнування самої споруди. В умовах нестабільних ґрунтів, а також в зонах їх розмиву ця якість є особливо важливою.

Міцність. Сітка, з якої виготовлені наші конструкції, має змінне розривне навантаження від 3500 до 5000 кг на погонний метр. Завдяки цьому конструкції з габіонів можуть протистояти будь-якому типу навантажень.

Проникність. Висока проникність габіонних конструкцій виключає виникнення гідростатичних навантажень. Дренажність і стійкість роблять їх ідеальними для захисту схилів від ерозії.

Довговічність. Ефективність габіонних конструкцій не зменшується, а зростає з роками, оскільки з часом відбувається ущільнення наносів ґрунту в порожнинах габіонів і починається зростання рослинності на їх поверхні. Таким чином габіони перетворюються на дружні природі будівельні блоки.

Економічність. Наші конструкції є більш економічними, ніж жорсткі або напівжорсткі конструкції, оскільки мають наступні переваги:

  • малі витрати на експлуатацію;
  • мінімальні об'єми робіт з підготовки основи для споруди;
  • простота конструкцій не вимагає кваліфікованої робочої сили при монтажі;
  • не потрібні витрати на облаштування дренажних систем,
  • оскільки габіонні конструкції є проникними.

Екологічність. Завдяки тому, що габіонні конструкції не перешкоджають зростанню рослинності і зливаються з навколишнім середовищем, вони є природними будівельними блоками для прикраси ландшафту.